Informace o nás

Naše firma byla založena v roce 1999 a zaměřila se na obchodní činnost s papírem. Velkou část našeho obratu činila i vlastní výroba tiskopisů jak standardních, tak i speciálních. Od roku 2004 se zaměřujeme na osobní individuální dopravu osob. Ta v dnešní době tvoří většinu obratu firmy a stává se pro naši budoucnost rozhodující. Náš cíl je jasný. Chceme se stát přední firmou v tomto oboru v pardubickém kraji. Tomu odpovídá i náš stále se zlepšující vozový park (průměrné stáří vozidel je 2 roky), školení řidiči, systém logistiky, obchodní politika firmy. Další naší silnou stránkou je příznivá cena za naše služby. Naši zákazníci musejí být spokojeni. I Proto jsme otevřeli pobočku v Praze na letišti Václava Havla.

 

Životní prostředí

Životní prostředí je pro nás důležité. Pří výběru vozidel klademe velký doraz na nízký obsah CO2 ve výfukových splodinách. Velice pčelivě třídíme veškerý odpad z naší firmy. Chováme se ekologicky.

Pražská pobočka

Naše firma otevřela dne 1.12.2012 pobočku v Praze na letišti Václava Havla. Můžeme tak nabízet naším klientům lepší ceny pro cesty po celé republice a hlavně lepší operativnost v případě příletů.